Trochę słów o Necie

Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowszy sposób komunikowania się z ludźmi na całym świecie. INTERNET zaczął pracować w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać wysłany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do drugich części kraju lub wysyłania jej do innych krajów.

E-mail został zaprojektowany przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom owego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, że ​​był się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w wyjątkowy sposób. W sieci jest już miliard stron internetowych oraz tysiące więcej.

Zobacz: korepetycje matematyka

A teraz, gdy INTERNET stawał się moim sposobem rozwijania się, odkrywania i oglądania nowych rzeczy. Czuję, że jestem bardzo szczęśliwy, że jestem dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale pewnie nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Albowiem wiem, że internet naprawdę nader pomaga, ale wiem też, że powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Bowiem przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę oraz nie będę musiał żyć własnym budżetem. 

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *